توسعه نرم افزار

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

توسعه و طراحی نرم افزار های تحت وب

نرم افزار تحت وب همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد.

نرم افزارهای تحت وب به دلیل پرتابل بودن از همه جا و تحت هر شرایط قابلیت استفاده به ساده‌ترین حالت ممکن را به ما ارایه میکنند.

میتوان گفت که تمامی نرم افزارهای ممکن سازمانی، اداری و شرکتی و همینطور نرم افزارهای سرگرمی و روزمره را میتوان به شیوه تحت وب و با بالاترین کیفیت پیاده کرد. به دلیل قابلیت های بسیار زیاد وب، در حال حاضر بسیاری از نرم افزارهای اداری در سراسر دنیا بجای ارایه سیستم عاملی، به صورت تحت وب طراحی می‌شوند تا با استفاده از امکانات منحصر به فرد وب به کاملترین شکل ممکن خدماتشان را ارایه دهند.

برخی از مثال های ممکن :

 1. نرم افزار انبارداری
 2. نرم افزار حسابداری
 3. نرم افزار کارکنان (پرسنلی)
 4. نرم افزار ثبت نام و مدیریت حساب ها
 5. نرم افزار مانیتورینگ و مدیریت دوربین‌های راه دور
 6. نرم افزار مستندسازی و گزارش گیری
 7. پورتال های درون سازمانی
 8. نرم افزار اتوماسیون اداری
 9. نرم افزار پیام رسان
 10. دفتر کار مجازی کارمندان
 11. نرم افزارهای محاسباتی
 12. پرتال مشتریان
 13. نرم افزارهای اطلاعاتی و محتوا محور

در این بخش به تمامی سئوالات شما پاسخ داده خواهد شد

 • استفاده از این نرم افزارها چه فایده‌ای دارد ؟

  یکی از بزرگترین مزیت‌های استفاده از نرم افزارهای تحت وب، کم کردن بسیار زیاد هزینه ها و نیروی انسانی میباشد. یکی دیگر از این فواید استفاده آسان و کنار گذاشتن کامل کاغذ بازی‌های متداول سازمانی و شرکتی است. سرعت و سادگی در انجام کارها به همراه صرفه جویی مالی چیزی نیست که به سادگی بتوان از کنارش گذشت.

 • با چه دستگاه هایی میتوان به نرم افزار دسترسی داشت؟

  با توجه به تحت وب بودن این برنامه ها و ریسپانسیو بودن قالب های این برنامه ها در تمامی دستگاه های شما حتی ساعت های هوشمند شما هم قابل دسترسی است

 • آیا مجموعه ما نیاز به نرم افزار دارد ؟

  بعد از برآورد نیازها پروپوزالی در جهت انجام پروژه با محسابه گستردگی، قیمت و زمان آن برای شما آماده میگردد و در صورت توافق طرفین قرارداد نوشته و کار آغاز خواهد شد.