ارسال اس ام اس انبوه

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

ارسال اس ام اس انبوه ( اس ام اس مارکتینگ)

با توجه به اینکه تلفن های همراه در جهان از مسواک هم بیشتراست، این واقعیت وجود دارد که مصرف کنندگان تقریبا هر پیامکی را دریافت می کنند.
به همین ترتیب، کسب و کارهای بیشتر و بیشتری به دنبال استفاده از دروازه های اس ام اس برای ارسال پیام های انبوه به عنوان یک روش بازاریابی هستند

یکی ازبهترین روش های موثر تبلیغاتی ارسال اس ام اس انبوه تبلیغاتی می باشد که با ارسال اس ام اس به محله و منطقه و… می توان رشد چشمگیری در فروش و… را شاهد بود. چرا که سریعا تبلیغ به دست مشتری می رسد و مشتری می تواند راحت تماس بگیرد و رشد سریع فروش خود را شاهد باشد
.همچنین ارسال پیامک جوابدهی فوق العاده دارد که می تواند با تست یکبار ارسال پیامک شاهد نتیجه آن باشد و یا حتی با ارسال پیامک انبوه می توان مسابقه و یا نظرسنجی برگزار کرد و اطلاعات بازار را شاهد بود.

ارسال اس ام اس انبوه هنوز هم یکی از معتبرترین و کارآمدین شیوه های بازاریابی پیامکی بشمار می‌رود. در بسیاری از شرکت‌ها و ارگان‌ها، اطلاع‌رسانی‌های مربوطه از طریق ارسال پیامک انجام می‌شود؛ برای مثال، شعب بانک‌ها، اطلاع رسانی تمامی تراکنش‌های مالی انجام شده توسط صاحبین حساب را از طریق ارسال پیامک انجام می‌دهند. در حالت کلی به پیامی که حاوی اطلاعاتی تبلیغاتی در حوزه کسب و کار شما باشد، پیامک تبلیغاتی می‌گوییم.

  • مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟

    .تبلیغات مستقیم و بدون واسطه صورت می گیرد. 2.اطمینان خاطر شما از دریافت کلیه تبلیغات ارسال شده به مشتریان باعث هدفمند بودن تبلیغات می شود. 3.به دلیل کوتاه بودن پیام ها از خواندن تبلیغ توسط دیگران اطمینان خواهید داشت. 4.تبلیغات از این طریق نیاز به طراحی پیچیده ندارد. 5.از این طریق تبلیغات را می توان در آن واحد به افراد زیادی در فاصله زمانی کوتاهی فرستاد. 6.با استفاده از سیستم مدیریتی که در اختیارتان قرار می گیرد، می توانید از آمار تبلیغاتی منتشره بدقت مطلع گردید. 7.نسبت هزینه تبلیغات را با توجه به اینکه واقعا تبلیغ به دست چه افرادی رسیده است می پردازید. 8.قیمت بسیار ناچیز و بازخورد فوق العاده مناسب سامانه پیامک در برابر دیگر ابزارهای تبلیغاتی قابل توجه است. 9.نسبت پرداخت هزینه تبلیغات به مشاهده تبلیغات، هدفمند بودن این ابزار تبلیغاتی را نشان می دهد. 10.با استفاده از سیستم مدیریتی طراحی شده، می توانید آمار تبلیغات منتشر شده را مدیریت نمایید. 11.ارسال پیامک تبلیغاتی در آن واحد به افراد زیادی در فاصله زمانی کوتاه امری ارزشمند می باشد. 12.عدم نیاز به دانش تخصصی و انجام تبلیغات توسط شما بسیار مهم و ارزشمند می باشد. 13.نیازی به ابزارهای توزیع ندارد و با سرعت بسیار بالا و با همان هزینه ی اولیه ارسال، توزیع می شود.

  • معایب ارسال پیامک تبلیغاتی چیست؟

    افزایش روزافزون شماره ‌های بلک لیست (Black List) بسیاری از افراد کد دستوری جهت قطع دائمی پیامک تبلیغاتی و قرار دادن شماره موبایل خود در لیست سیاه مخابرات را شماره گیری نموده و پیام های تبلیغاتی دریافت نمی‌کنند.

  • هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی چقدر است؟

    هزینه ارسال پیامک تبلیغاتی به طور کلی از ایمیل تبلیغاتی بیشتر و از چاپ آگهی و تبلیغات سنتی بسیار کمتر است پیشنهاد می شود برای استفاده از این روش با ما مشاوره کنید